top of page

האחים | Haachim

לאחרונה התחיל דיבור ממש חזק על 2 מסעדות בתל אביב של האחים דוקטור, "האחים" ו"דוק", שלא ידעתי כל כך על קיומן. אז כמובן שדבר כזה לא יכול לקרות, ואני הסקרנית חייבת לבדוק את העניין, אז ישר הזמנתי מקום כדי להבין על מה מדובר.


התחלתי את הבדיקה עם מסעדת האחים שעברה אחרי עשור של פעילות לבית ציוני אמריקה. מיקום שמסעדות רבות ניסו לצלוח לפניה וכשלו כישלון כואב. אני חושבת שלהצלחה הזאת תרמה במיוחד האווירה הפתוחה, המוארת והשמחה שמתקבלת גם במבט חטוף על המסעדה, אבל כמובן גם אוכל איכותי, כך שמעתי.


כשמסתכלים על התפריט הוא יכול בקלות להטעות ואפשר לחשוב שמדובר בשיפודייה חמודה. אבל בכיף תמצאו בו המון דברים מיוחדים ותוכלו להנות מקונספט שכביכול כבר ראינו, אבל ברמה גבוהה.


התיישבנו בשולחן עגול, הכי כיף לחלוקה, קיבלנו תפריטים ויצאנו לדרך. התחלנו עם 2 סטים של 5 קטנות (76 ₪ לסט) שכללו צזיקי, סלט חצילים, טבולה סלק, מסבחה חמה, פריקי כרובית, לבנה ביתית וטחינה מתובלת, בתוספת פיתות וחלה. הגיעו לשולחן צלוחיות עגולות קטנות, מלאות בדברים טעימים, ללא ספק הדרך הכיפית ביותר לפתוח איתה את הארוחה. באמת שהכל היה טעים, ספציפית הלבנה היה מושלם, והיה קשה מאוד להפסיק, כי אין אושר גדול מלקחת חתיכת חלה ולהניח עליה כל פעם סלטון טעים אחר. הכי שישי בערב שלי. ממליצה בחום. #yammmmm

התיישבנו בשולחן עגול, הכי כיף לחלוקה, קיבלנו תפריטים ויצאנו לדרך. התחלנו עם 2 סטים של 5 קטנות (76 ₪ לסט) שכללו צזיקי, סלט חצילים, טבולה סלק, מסבחה חמה, פריקי כרובית, לבנה ביתית וטחינה מתובלת בתוספת פיתות וחלה. הגיעו לשולחן צלוחיות עגולות קטנות, מלאות בדברים טעימים, ללא ספק הדרך הכיפית ביותר לפתוח איתה את הארוחה. באמת שהכל היה טעים. ספציפית הלבנה היה מושלם, והיה קשה מאוד להפסיק, כי אין אושר גדול מלקחת חתיכת חלה ולהניח עליה כל פעם סלטון אחר. הכי שישי בערב שלי. ממליצה בחום. האחים. HAACHIM. הבלוג של יובי עם כל מה שיאמ, היכנסו וגלו את המסעדות שיובי הכי אהבה ושכל יום בלעדיהן הוא יום מבוזבז, בלוג ביקורת של מסעדות שף מפיה של לקוחה רעבה במיוחד. Yuvi Yam.

מכאן המשכנו למנת כרובית בתנור פחם (47 ₪), עם טחינה, סומק, עשבים, שום ולימון כבוש. כמצופה היא הייתה טעימה, מנה שקשה לטעות איתה והיא הייתה בסה"כ טובה ועם טעמים נכונים לארוחה. #yammmmm

מכאן ההמשכנו למנת כרובית בתנור פחם (47 ₪), עם טחינה, סומק, עשבים, שום ולימון כבוש. כמצופה היא הייתה טעימה, מנה שקשה לטעות איתה והיא הייתה בסה"כ טובה ועם טעמים נכונים לארוחה. האחים. HAACHIM. הבלוג של יובי עם כל מה שיאמ, היכנסו וגלו את המסעדות שיובי הכי אהבה ושכל יום בלעדיהן הוא יום מבוזבז, בלוג ביקורת של מסעדות שף מפיה של לקוחה רעבה במיוחד. Yuvi Yam.

ארטישוק בלבנה (49 ₪), עם שום ופטרוזיליה. חתיכות הארטישוק מגיעות מטוגנות ומפתות כשהן מונחות על לבנה מהמם. כך מקבלים ביס מושלם של כל הקריספי של הארטישוק והרכות העדינה של הלבנה. ברור שאני גם קצת לא אובייקטיבית כי כל מנת ארטישוק תעבור לי כנראה מדהים. אבל כן, הזמנו אותה פעמיים כדי להרגיש שזה מספיק ושאפשר לעבור למנה הבאה. יאמ. #yammmmm

ארטישוק בלבנה (49 ₪), עם שום ופטרוזיליה. חתיכות הארטישוק מגיעות מטוגנות ומפתות כשהן מונחות על הלבנה המהמם, ויחד קיבלנו ביס מושלם של כל הקריספי של הארטישוק והרכות של הלבנה. ברור שאני גם קצת לא אובייקטיבית כי כל מנת ארטישוק תעבור לי כנראה מדהים. אבל כן, הזמנו אותה פעמיים כדי להרגיש שזה מספיק ושאפשר לעבור למנה הבאה. יאמ. האחים. HAACHIM. הבלוג של יובי עם כל מה שיאמ, היכנסו וגלו את המסעדות שיובי הכי אהבה ושכל יום בלעדיהן הוא יום מבוזבז, בלוג ביקורת של מסעדות שף מפיה של לקוחה רעבה במיוחד. Yuvi Yam.

בדרך הוספנו גם מהצד בקטנה תפוח אדמה ושמנת חמוצה (16 ₪), רק לנשנוש, היה אחלה. לא משהו שמצריך הרחבה האמת. #yammmmm

בדרך הוספנו גם מהצד בקטנה תפוח אדמה ושמנת חמוצה (16 ₪), לנשנוש, היה אחלה. לא משהו שמצריך הרחבה האמת. האחים. HAACHIM. הבלוג של יובי עם כל מה שיאמ, היכנסו וגלו את המסעדות שיובי הכי אהבה ושכל יום בלעדיהן הוא יום מבוזבז, בלוג ביקורת של מסעדות שף מפיה של לקוחה רעבה במיוחד. Yuvi Yam.

בשלב הזה הבטן כבר הרגישה שהיא עמוסה אבל אי אפשר להקשיב לה כי מהרגע שהזמנתי מקום למסעדה כל מה שדמיינתי זה את המסאחן דג ים (84 ₪), אז הייתי חייבת להמשיך. מדובר במנה של פילה דג על פיתה שרופה, עם בצל מקורמל, שקדים, צנוברים, עשבים, בצל סגול ויוגורט. היה טעים, ככה פשוט. חותכים חתיכה יפה, שומרים טוב טוב ששום דבר לא יפול מהצדדים, שופכים את היוגורט מעל כל הטוב ומקבלים ביס עם מגוון טעמים וניגודים, תוך התאהבות בצנוברים ובבצל המקורמל. #yammmmm

בשלב הזה הבטן כבר הרגישה שהיא עמוסה אבל אי אפשר להקשיב לה כי מהרגע שהזמנתי מקום למסעדה כל מה שדמיינתי זה את המסאחן דג ים (84 ₪), אז הייתי חייבת להמשיך. מדובר במנה של פילה דג על פיתה שרופה, בצל מקורמל, שקדים, צנוברים, עשבים, בצל סגול ויוגורט. היה טעים, ככה פשוט. חותכים חתיכה יפה, שומרים טוב טוב ששום דבר לא יפול מהצדדים, שופכים את היוגורט מעל כל הטוב ומקבלים ביס עם מגוון טעמים וניגודים תוך התאהבות בצנוברים ובבצל המקורמל. האחים. HAACHIM. הבלוג של יובי עם כל מה שיאמ, היכנסו וגלו את המסעדות שיובי הכי אהבה ושכל יום בלעדיהן הוא יום מבוזבז, בלוג ביקורת של מסעדות שף מפיה של לקוחה רעבה במיוחד. Yuvi Yam.

קבב דג ים (78 ₪), עם מג'דרה של האייבי (מסעדה נוספת של הקבוצה). הגענו אליו כשאנחנו כבר מתקשות לנשום אבל לא וויתרנו, לקחנו ביס מהקבב יחד עם כף מלאה במג'דרה ועגבניות, והיה לנו טעים. היה כבר קשה להתענג, אבל היינו לגמרי ברגע ונהננו. #yammmmm

קבב דג ים (78 ₪), עם מג'דרה של האייבי (מסעדה נוספת של הקבוצה). הגענו אליו כשאנחנו כבר מתקשות לנשום אבל לא וויתרנו, לקחנו ביס מהקבב יחד עם כף מלאה במג'דרה ועגבניות והיה לנו טעים. היה כבר קשה להתענג אבל לגמרי היינו ברגע ונהננו. האחים. HAACHIM. הבלוג של יובי עם כל מה שיאמ, היכנסו וגלו את המסעדות שיובי הכי אהבה ושכל יום בלעדיהן הוא יום מבוזבז, בלוג ביקורת של מסעדות שף מפיה של לקוחה רעבה במיוחד. Yuvi Yam.

בשעה טובה הגענו לקינוחים. המזל הוא שמדובר על קיבה נפרדת שיכולה להכיל תפריט קינוחים שלם. אז הזמנו שלושה, בוואריה תותים (ספיישל), טארט לימון (43 ₪) ומלבי (35 ₪). שלושתם היו מושלמים וחוסלו במהירות הזויה. מדובר באומנות אמיתית של קינוחים טעימים. בארוחה הזאת גם גיליתי באופן רשמי שכנראה אני כן אוהבת מלבי, הטעים ביותר שאכלתי בחיי. #yammmmm


מדובר ב#yammmmm


699 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page