top of page

פיטמאסטר | Pitmaster

במשך כל תקופת ההיריון חיכיתי ל-2 דברים, האחד דגים נאים בכמויות והשני בשר אדום ועסיסי. את הראשון כבר הספקתי לממש, והרבה ממנו, והנה הגיע תורו של הבשר לענג אותי בחוויה שכולם מדברים עליה, החוויה בפיטמאסטר.


כל הטירוף הזה שנקרא פיטמאסטר התחיל כמפגשי בשר בכל מיני מקומות בארץ, אליהם כל משתתף הגיע עם נתח בשר וכיבד את שאר המשתתפים. עד שלפני 4 וחצי שנים, 4 משתתפים החליטו לפתוח את חלל המסעדה בפתח תקווה ומשם הכל היסטוריה.


בימים אלו, מדובר ב-2 חללים, האחד בפתח תקווה והשני בחוצות אלונים, שבתוכם מתקיים שואו מטורף. אני הגעתי יחד עם דולב וזוג חברים נוסף, שהיו בעבר בסניף בפתח תקווה, לסניף של חוצות אלונים. שניהם כשרים.


בכל ערב מגיע פיטמאסטר אחר, המתמחה בסוג טיפול אחר בבשר. כל אחד מהם עובד בעבודה של גדולים בשעות היום, ובערב, כשמגיע היום שלו בשבוע, הוא מגיע ונותן את שואו חייו עם סכין ביד אחת ומלא בשר ביד השנייה. אנחנו הגענו לערב של בשרים מעושנים, עם הפיטמאסטר אבי ברקו, מהנדס חשמל ואלקטרוניקה ביום ומכין אוכל טעים בלילה.


החלל של המסעדה בנוי כך שבצד אחד המטבח הפתוח בו נמצא הפיטמאסטר, ובשאר החלל ממוקמים שולחנות הישיבה, שמהם צפינו על הפס ועל הבשרים שנחתכו לאורך הערב. הקונספט עצמו כולל 7 מנות סה״כ פלוס קינוח בעלות של 270₪ לסועד, הכוללים שתייה קלה, יין אדום ובירה, ואפשר להביא גם שתייה מהבית כל עוד היא סגורה וכשרה.

במשך כל תקופת ההיריון חיכיתי ל-2 דברים, האחד דגים נאים בכמויות והשני בשר אדום ועסיסי. את הראשון כבר הספקתי לממש והרבה ממנו, והנה הגיע תורו של הבשר לענג אותי בחוויה שכולם מדברים עליה, החוויה בפיטמאסטר.  כל הטירוף הזה שנקרא פיטמאסטר התחיל כמפגשי בשר בכל מיני מקומות בארץ, אליהם כל משתתף הגיע עם נתח בשר וכיבד את שאר המשתתפים. עד שלפני 4 וחצי שנים, 4 משתתפים החליטו לפתוח את חלל המסעדה בפתח תקווה ומשם הכל היסטוריה.  בימים אלו, מדובר ב-2 חללים, האחד בפתח תקווה והשני בחוצות אלונים, שבתוכם מתקיים שואו מטורף. אני הגעתי יחד עם דולב וזוג חברים נוסף, שהיו בעבר בסניף בפתח תקווה, לסניף של חוצות אלונים.  בכל ערב מגיע פיטמאסטר אחר, המתמחה בסוג טיפול אחר בבשר. כל אחד מהם עובד בעבודה של גדולים בשעות היום ובערב, כשמגיע היום שלו בשבוע, הוא מגיע ונותן את שואו חייו עם סכין ביד אחת ומלא בשר ביד השנייה. אנחנו הגענו לערב של בשרים מעושנים עם הפיטמאסטר אבי ברקו, מהנדס חשמל ואלקטרוניקה ביום ומכין אוכל טעים בלילה.   החלל של המסעדה בנוי כך שבצד אחד המטבח הפתוח, בו נמצא הפיטמאסטר ובשאר החלל ממוקמים שולחנות הישיבה שמהם צפינו על הפס ועל הבשרים שנחתכו לאורך הערב. הקונספט עצמו כולל 7 מנות סה״כ פלוס קינוח בעלות של 270₪ לסועד, הכוללים שתייה קלה, יין אדום ובירה, ואפשר להביא גם שתייה מהבית כל עוד היא סגורה וכשרה. פיטמאסר. PITMASTER. הבלוג של יובי עם כל מה שיאמ, היכנסו וגלו את המסעדות שיובי הכי אהבה ושכל יום בלעדיהן הוא יום מבוזבז, בלוג ביקורת מסעדות שף מפיה של לקוחה רעבה במיוחד. Yuvi Yam.

בין כל מנה ומנה שומעים ורואים את צלצול הפעמון, חווים את כל העשייה במסכי הטלוויזיה שבצדדים או בהגעה פיזית לפס של הפיטמאסטר, נהנים מכל האווירה השמחה והמרימה שקיימת במקום, ואם יש לכם יום הולדת, אז זה גם כמובן מקום קלאסי לחגוג בו. כל שצריך לעשות הוא לעדכן את המארחת על המאורע ובהמשך הערב גם יזמינו אתכם לעזור בהכנת המנות.


מלבד השתייה שמחכה על כל השולחנות, מחכים גם שני סלטים שמלווים את הארוחה. סלט כרוב וסלט חסות. סלטים נחמדים, אבל אל תתנו להם למלא לכם את הבטן, כי הערב עוד ארוך ויגיע השלב שבו תתחננו שהאוכל יגמר. #yammmmm


יאללה אני מתחילה לפרט על המנות שחווינו בערב הזה. לא בהכרח שתגיעו ותחוו גם אתם את אותן מנות, אבל את חלקן ככל הנראה תפגשו.


פאי רועים. שכבה של בשר בקר, שבושל 3 שעות על אש נמוכה, ומעליו שכבה נוספת של פירה משולב של תפו״א ובטטה. מנה טעימה מאוד, ועבורי זה מפתיע, כי אני לא חסידה גדולה של בשר בקר טחון, אבל הכל היה עשוי כל כך טוב, עם המון רכות ונחמה. אהבתי. #yammmmm

יאללה אני מתחילה לפרט על המנות שחווינו בערב הזה. לא בהכרח שתגיעו ותחוו גם אתם את אותן מנות, אבל את חלקן ככל הנראה תפגשו.   פאי רועים. שכבה של בשר בקר, שבושל 3 שעות על אש נמוכה, ומעליו שכבה נוספת של פירה משולב של תפו״א ובטטה. מנה טעימה מאוד, ועבורי זה מפתיע, כי אני לא חסידה גדולה של בשר בקר טחון, אבל הכל היה עשוי כל כך טוב, עם המון רכות ונחמה. אהבתי. פיטמאסטר. PITMASTER. הבלוג של יובי עם כל מה שיאמ, היכנסו וגלו את המסעדות שיובי הכי אהבה ושכל יום בלעדיהן הוא יום מבוזבז, בלוג ביקורת מסעדות שף מפיה של לקוחה רעבה במיוחד. Yuvi Yam.

מנת הדגל של הפיטמאסטר. בשר אונטריב מפורק, על אורז אושפלאו. לגמרי מבינה את היותה מנת הדגל. מנה מדהימה בטעם שלה. בשר שהוא חלום, שכולו מתפרק ואשכרה נמס בפה, ואליו הוסיפו את האורז שקיבל טעמים מעט מתוקים. הכל ביחד ניצב לפנינו כתבשיל מענג שמציג לתפארת את איכויות המעשנה ואת רמת הטעים שהיא מסוגלת להוציא. חלום. #yammmmm

מנת הדגל של הפיטמאסטר. בשר אונטריב מפורק, על אורז אושפלאו. לגמרי מבינה את היותה מנת הדגל. מנה מדהימה בטעם שלה. בשר שהוא חלום, שכולו מתפרק ואשכרה נמס בפה, ואליו הוסיפו את האורז שקיבל טעמים מעט מתוקים. הכל ביחד ניצב לפנינו כתבשיל מענג שמציג לתפארת את איכויות המעשנה ואת רמת הטעים שהיא מסוגלת להוציא. חלום. פיטמסטר. PITMASTER. הבלוג של יובי עם כל מה שיאמ, היכנסו וגלו את המסעדות שיובי הכי אהבה ושכל יום בלעדיהן הוא יום מבוזבז, בלוג ביקורת מסעדות שף מפיה של לקוחה רעבה במיוחד. Yuvi Yam.

פיקנייה עם כרוב שרוף ברוטב שהזכיר בטעם שלו חמאת בוטנים. הבשר עצמו הגיע עם חלקים פחות לעיסים. אבל כשהגעתי לחתיכה יותר מוצלחת בצלחת, היא הייתה טעימה. לכרוב פחות התחברתי, אוהבת אותו יותר בווייב ים תיכוני ופחות בטעמים מתוקים. #yammmmm

פיקנייה עם כרוב שרוף ברוטב שהזכיר בטעם שלו חמאת בוטנים. הבשר עצמו הגיע עם סחוסים וחלקים פחות לעיסים. אבל כשהגעתי לחתיכה יותר מוצלחת בצלחת, היא הייתה טעימה. לכרוב פחות התחברתי, אוהבת אותו יותר בווייב ים תיכוני ופחות בטעמים מתוקים. פיטמאסטר. PITMASTER. הבלוג של יובי עם כל מה שיאמ, היכנסו וגלו את המסעדות שיובי הכי אהבה ושכל יום בלעדיהן הוא יום מבוזבז, בלוג ביקורת מסעדות שף מפיה של לקוחה רעבה במיוחד. Yuvi Yam.

שווארמה של שיפוד פרגיות מעושנות וכתפיים של טלה עם סלט עגבניות, פלפלים חריפים, טחינה ופיתות. השווארמה עורבבה עם ירקות שרופים, אז הורגש מאוד הטעם של הבצל וזה פחות זרם לי בטעם. אבל הבשר עצמו היה טוב. #yammmmm

שווארמה של שיפוד פרגיות מעושנות וכתפיים של טלה עם סלט עגבניות, פלפלים חריפים, טחינה ופיתות. השווארמה עורבבה עם ירקות שרופים, אז הורגש מאוד הטעם של הבצל וזה פחות זרם לי בטעם. אבל הבשר עצמו היה טוב. פיטמאסטר. PITMASTER. הבלוג של יובי עם כל מה שיאמ, היכנסו וגלו את המסעדות שיובי הכי אהבה ושכל יום בלעדיהן הוא יום מבוזבז, בלוג ביקורת מסעדות שף מפיה של לקוחה רעבה במיוחד. Yuvi Yam.

אסאדו מבשר של צלעות בקר עם תפו״א. הבשר תובל במליחות גבוהה יחסית, אבל האזורים שהיו נקיים מהתיבול היו טעימים מאוד ומענגים כמו שאני אוהבת. #yammmmm

אסאדו מבשר של צלעות בקר עם תפו״א. הבשר תובל במליחות גבוהה יחסית, אבל האזורים שהיו נקיים מהתיבול היו טעימים מאוד ומענגים כמו שאני אוהבת. פיטמאסטר. PITMASTER. הבלוג של יובי עם כל מה שיאמ, היכנסו וגלו את המסעדות שיובי הכי אהבה ושכל יום בלעדיהן הוא יום מבוזבז, בלוג ביקורת מסעדות שף מפיה של לקוחה רעבה במיוחד. Yuvi Yam.

סטייק אנטריקוט צלוי על גחלים עם בצל מקורמל וצ׳ימיצ׳ורי. מידת עשייה מעולה, תיבול נהדר וכל המסביב השתלב בול. #yammmmm

סטייק אנטריקוט צלוי על גחלים עם בצל מקורמל וצ׳ימיצ׳ורי. מידת עשייה מעולה, תיבול נהדר וכל המסביב השתלב בול. פיטמאסטר. PITMASTER. הבלוג של יובי עם כל מה שיאמ, היכנסו וגלו את המסעדות שיובי הכי אהבה ושכל יום בלעדיהן הוא יום מבוזבז, בלוג ביקורת מסעדות שף מפיה של לקוחה רעבה במיוחד. Yuvi Yam.

חזה אווז במעשנה עם סלט תפוח עץ ירוק עם כוסברה ובצל סגול. מנה שאפשר בקלות להתעלף ממנה. החזה אווז רך וקיבל טעם מתקתק של המרינדה שנמרחה עליו, גם שכבת השומן הייתה טעימה, ואני לא נוהגת לאכול אותה בדרך כלל, והסלט היה בכלל טירוף, אחד הסלטים הטובים שאכלתי, שהוסיף המון רעננות לכל הסיפור. #yammmmm

חזה אווז במעשנה עם סלט תפוח עץ ירוק עם כוסברה ובצל סגול. מנה שאפשר בקלות להתעלף ממנה. החזה אווז רך וקיבל טעם מתקתק של המרינדה שנמרחה עליו, גם שכבת השומן הייתה טעימה, ואני לא נוהגת לאכול אותה בדרך כלל, והסלט היה בכלל טירוף, אחד הסלטים הטובים שאכלתי, שהוסיף המון רעננות לכל הסיפור. פיטמאסטר. PITMASTER. הבלוג של יובי עם כל מה שיאמ, היכנסו וגלו את המסעדות שיובי הכי אהבה ושכל יום בלעדיהן הוא יום מבוזבז, בלוג ביקורת מסעדות שף מפיה של לקוחה רעבה במיוחד. Yuvi Yam.

את הארוחה מסיימים עם תה או קפה שמקבלים מהמלצרים שמסתובבים עם מגשים. אליהם מתלווה צלחת מתוקה שעליה עוגת שמרים מעולה עם שוקולד נוזלי כמו שצריך, אבטיח, טראפלס של פיסטוק וטראפלס של קוקוס שהיו מעולים, אבל הגענו 4 אנשים, אז לפי דעתי יכלו להוסיף עוד 2 טראפלס כדי לאזן, אבל לא נתקטנן. #yammmmm


ללא ספק חוויה מהשמחות שחוויתי, אם אתם מגיעים תגיעו עם חברים או לפחות עם זוג נוסף שיזרום איתכם, זה מעצים את כל מה שקורה בכמה רמות, וזאת חובה להגיע ולנסות את השואו הגדול הזה, ואחרי זה לחזור שוב בעוד כמה חודשים. בשר טעים, אווירה וואו, והמון טעם של עוד שנשאר ברגע שהכל נגמר.


מדובר ב#yammmmm


2,286 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Commentaires


bottom of page